NAPSALI JSTE NÁM: Fotbalisté z Nového Sedla začali konečně sbírat body
Louny

Nové Sedlo/Rumburk - Ve 4. kole zajížděli fotbalisté Nového Sedla na hřiště Rumburku. V minulé sezóně prohráli na rumburském hřišti 8:0 a tak chtěli tuto potupu odčinit.

První poločas se hrál velice soubojový fotbal. Sedelští z něj ale vytěžili gól. Když ve 40. minutě utekl po pravé straně Sitár a vyzval křižnou přihrávkou přes velké vápno skórujícího Baierla, který dal svůj čtvrtý gól ve dvou zápasech.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Domácí se snažili srovnat skóre, ale sedelská obrana a brankář Vávra byli proti. A tak si sedelští odvezli tři body za výhru 1:0.